Tarkan 's songs and best albums?

takan_kisskiss posted on Nov 10, 2008 at 07:18PM
just like that

bounce

start the free

over

dont't leave me alone

come closer

touch

love speak

kiss kiss

aman aman aman

shıkıdım

kış güneşi

salına salına

dudu

dilli düdük

pare pare

hop hop

arada bir

vay anam vay

dedikodu

istanbul ağlıyor

sen başkasın....

Tarkan 5 replies

Click here to write a response...
over a year ago takan_kisskiss said…
şımarık

ölürüm sana

uyan

kır zincirlerini

inci tanem

dön bebeğim

taş

bu gece

kuzu kuzu

aacayipsin

unut beni

Just Like ThatI don`t wanna beben olmak istemiyorumJust a boyfriend another boyfriendsadece bir sevgili başka bir sevigliThat you`re gonna forgetki senin unutacağın(sevgili)Baby just like thatbebeğim işte böyle birşeyI don`t wanna be ...böyle olmak istemiyorum...Sometimes you look the wrong waybazen yanlış yola bakıyorsunDo you think you`d find love after one nightbir gecede aşkı bulacağını mı sanıyorsunYou try but it`s just the samedeniyorsun ama hep aynıAnd it`s just enough after one highve bu bir gecelik için yeterliYou don`t even know his nameismini bile bilmiyorsunYou just wanna have your waysadece kendini düşünüyorsunI can see you coming off the railsraylardan düşüşünü görebiliyorumAnd I can tell you one thingve sana bir şey söyleyebilirimYou don`t even know what you wantne istediğini bile bilmiyorsunNow this is where it all goes wrongşimdi yanlış giden yerdesinI can see you`re gonna come undoneçözüme ulaşacağını görebiliyorumAnd baby I know one thingve bebeğim bir şey biliyorumI don`t wanna beben olmak istemiyorumJust a boyfriend another boyfriendsadece bir sevgili başka bir sevigliThat you`re gonna forgetki senin unuytacağın(sevgili)Baby just like thatbebeğim işte böyle birşeyI don`t wanna be ...böyle olmak istemiyorum...You deny, you keep up the gameinkar ediyorsun,oyunu devam ettiriyorsunBut I know you`re so lost and you can`t hideama ben senin kaybolduğunu biliyorum ve saklanamıyorsunCause I, I see we`re the sameçünkü ben,ben bizim aynı olduğumuzu anlıyorumAnd I know what it costs after one nightbir geceden sonra ne kadarlık değeri olduğunu biliyorumYou don`t even know his nameismini bile bilmiyorsunYou just wanna have your waysadece kendini düşünüyorsunI can see you coming off the railsraylardan düşüşünü görebiliyorumAnd I can tell you one thingve sana bir şey söyleyebilirimYou don`t even know what you wantne istediğini bile bilmiyorsunNow this is where it all goes wrongşimdi yanlış giden yerdesinI can see you`re gonna come undoneçözüme ulaşacağını görebiliyorumAnd baby I know one thingve bebeğim bir şey biliyorumI don`t wanna beben olmak istemiyorumJust a boyfriend another boyfriendsadece bir sevgili başka bir sevigliThat you`re gonna forgetki senin unuytacağın(sevgili)Baby just like thatbebeğim işte böyle birşeyI don`t want you to besenin benimJust a girlfriend another girlfriendsadece kız arkadaşım olmanı istemiyorumThat I`m gonna forgetseni untacağı bir kız arkadaş olmanı istemiyorumBaby just like thatbebeğim işte böyle birşeyUsed to be the oneönceden tektiThat never waited forhiç beklmezdi6 o` clock to comesaat 6 ya kadarI, Iwas out the doorben,ben kapı dışarıdaydımBefore she knew my nameismimi bilmeden önceMy number or my gamebenim numaram a da benim oyunumI knew that I was donebittiğimi biliyordumBut that`s, that`s before I met youama bu seninle tanışmadan önceydiI want it, I want it, I want itonu istiyorum onu istiyorum onu istiyorumI want your loveaşkını istiyorumI want it, I want it, I want itonu istiyorum onu istiyorum onu istiyorumI just want your lovesadece aşkını istiyorumby mSa
MineThere is a point in the conversationher konuşmada bir anlam vardırWhen you`ve said what you wanted to say andistediğini söylediğindeWanna lay it all on the tableherşeyi masaya serdiğindeYou`ve got nothing to losekaybedecek bişeyin yokWell I`ve basically been patientesasında ben hastayımCan I make an observationgözlem yapabilir miyimYou`ve been flirting but leaving me waitingflört ediyorsun ama beni bekletiyorsunNow it`s time to chooseşimdi seçim zamanıDo you want it all or not at all?istiyor musun istemiyor musun?Do you wanna let go and lose control?ilerlemek ve kontrolü kaybetmek ister misin?Tonight from the lookin your eyesbu gece gözlerine bakmakI`m thinking maybe it`s timezamanı olduğunu düşünüyorumYou`re mine mine minesen benimsin benim benimTonight I wanna mess with your mindbu gece aklını karıştırmak istiyorumBaby you`re mine mine minebebeğim sen benimsin benim benimAll these horizontal maybesbütün bu düz olanaklarThat you`ve been throwing at me latelyyakın zamanda bana attığın şeylerBeen frustrating me completelytamamen engel olduğunDon`t know what to done yapacağımı bilmiyorumSo it`s time I asked the questionsbu yüzden şimdi zamanı sana sorular sordumTime I made some suggestionsbazı öneriler yapma vaktiCause I`m not setting for less then all of youçünkü senden daha azına hazır değilimCause I want you all or not at allseni ya hep ya hiç istiyorumYou gotta let go and lose controlilerletmek ve kontrolü kaybetmek zorundasınTonight from the lookin your eyesbu gece gözlerine bakmakI`m thinking maybe it`s timezamanı olduğunu düşünüyorumYou`re mine mine minesen benimsin benim benimTonight I wanna mess with your mindbu gece aklını karıştırmak istiyorumBaby you`re mine mine minebebeğim sen benimsin benim benimYeah you`re beautiful babyevet sen güzelsin bebeğimDon`t want you to hate mesenin benden nefret etmeni istemiyorumI just want you to love meYou gotta be minebenim olmak zorundasınI think you`re beautiful babysenin güzel olduğunu düşünüyorum bebeğimI don`t need you to save mebeni korumak için sana ihtiyacım yokDon`t you wanna misbehave mebana edepsizlik yapmayacak mısınBaby be minebebeğim benim olTonight from the lookin your eyesbu gece gözlerine bakmakI`m thinking maybe it`s timezamanı olduğunu düşünüyorumYou`re mine mine minesen benimsin benim benimTonight I wanna mess with your mindbu gece aklını karıştırmak istiyorumBaby you`re mine mine minebebeğim sen benimsin benim benimby mSa
Why Don`t We(Aman Aman)Aman aman aman amanAman aman aman amanAman aman aman amanAman aman aman amanWyclef JEAN - RapLike a flame it`s burning upalev gibi yanıyorI can see it taking offhavalandığını görebiliyorumNever felt this way beforebu yolu hiç hissetmemiştim daha önceI`m so lost in you uuhsenin içinde kayboldum ahhWe don`t even need to speakkonuşmaya ihtiyacımız bile yokI just need to feel your heatsadece ateşini hissetmek istedimSkin to skin do it sin to sin come onvücudun vücuduma,yap şunu,günahım günahına hadiBaby make me uuh uuhbeni ahh yap(sevindir)I wanna get to know you in the physicalfiziksel olarak seni bilmek istiyorumI wanna go belowaşağına inmek istiyorumGet you get you all alonekendini yalnız bırakAnd then we let it gove sonra biz onu ilerleteceğizWhy don`t we do it?niçin onu yapmıyoruz?Start the party yadipartiyi başlat yadiMove your body yadibedenini hareket ettir yadiGet right into itiçinde hazır olGroove your body yadibedenine oluk açUuh you`re naughty naughtyahh sen yaramazsınShake it up shake it downaşağı yukarı oynatTurn me on now, keep me up all nightaç beni şimdi,bütün gece beni uyanık tutWhy don`t we do it? Yeah yeahniçin onu yapmıyoruz?evet evetAman aman aman amanAman aman aman amanI like the way you play it coolhoşça oynadığın yoldan hoşlandımBut I know you want me tooama senin de beni istediğini biliyorumMake me sweat you gotta make me sweatterlet beni beni terletmek zorundasınBaby make me cross the linesınırı geçmeme izin ver bebeğimSay it allherşeyi söyleAll you need and I will fallistediğin herşeyi söyle ve sonra ben düşeceğimLet me be the one you call,çağırdığın tek kişi olmama izin verIf I touch you thereorada sana dokunursamWill it make you mine?o seni benim yapar mı?I wanna get to know you in the physicalfiziksel olarak seni bilmek istiyorumI wanna go belowaşağına inmek istiyorumGet you get you all alonekendini yalnız bırakAnd then we let it gove sonra biz onu ilerleteceğizWhy don`t we do it?niçin onu yapmıyoruz?Start the party yadipartiyi başlat yadiMove your body yadibedenini hareket ettir yadiGet right into itiçinde hazır olGroove your body yadibedenine oluk açUuh you`re naughty naughtyahh sen yaramazsınShake it up shake it downaşağı yukarı oynatTurn me on now, keep me up all nightaç beni şimdi,bütün gece beni uyanık tutWhy don`t we do it? Yeah yeahniçin onu yapmıyoruz?evet evetAman aman aman amanAman aman aman amanAman aman aman amanAman aman aman amanby mSa
my favorite songs just one

dilli düdük

Söz gümüşse sükut altındır
Masal okuyor bilmiyor o zır deli
Rüzgar eken fırtına biçer
Kendi düşen ağlamaz yarim

Sen sen ol takılma
Uykuların kaçar sonra
Akıllı ol oyuna gelme
Tepe takla olursun eden bulur sonunda

Pireyi deve yaptı dilli düdük